Etusivulle
 
Termillä ei löydetty valmiita ehdotuksia hakusanalle. Voit kuitenkin suorittaa haun painamalla enteriä tai klikkaamalla haku-painiketta.

Varilan koulun vanhempainyhdistys ry

HALLITUS 2014-2015

Puheenjohtaja Marianne Heino    marianne.heino@gmail.com

Pr                 Sirpa Rintala  lila.70@windowslive.com

                     Heidi Kallio-Vänskä(varapj.) kallioheidi@luukku.com

1A                Marjo Vilkkula marjovilkku@gmail.com

                      Anita Kinnanen anita@kinnanen.com

1B                Harri Väkinen huittistenautofix@gmail.com

                     Reima Leppänen reimaonni.leppanen@gmail.com

2A                Ritva Korhonen mattilaritu@luukku.com

                     Johanna Jokinen Jol_75@hotmail.com

2B                Miia Palonen miia_kristiina@hotmail.com

                    Mari Koivuniemi mari.koivuniemi@sastamala.fi

3A                Sanna Alanko  alankosanna@hotmail.com

                    Nina Kankaanpää  ninakankaanpaa@gmail.com

3B                Hanna-Kaisa Järvinen  hk.jarvinen@gmail.com 

                     Pia Nordvall pia.nordvall@kopteri.net

4A               Venla Miettinen  venlamiettinen@gmail.com 

                    Kertu Koiv   kertu.koiv@gmail.com 

4B               Paula Anttisaari paula.anttisaari@gmail.com 

                    Mikko Rapeli mikko.rapeli@gmail.com

5A               Esa Keskinen   esa.keskinen@kopteri.net 

                    Helena Bäckman  helena.backman@kopteri.net    

5B               Jaana Valkio jaana.valkio@gmail.com    

                      

6A                Kati Rantala kati.rantala@kopteri.net  (rahastonhoitaja)  

                     Satu Laurolinna-Metsämäki satu.laurolinna@gmail.com (sihteeri) 

6B                Taru Meriläinen  taru.merilainen@sasky.fi  

                     Marjut Kankaanpää marjut.kankaanpaa@gmail.com   

 

Kirjaudu ylläpitotilaan Windows-työasematunnuksellasi Kirjaudu ylläpitotilaan etätyötunnuksellasi
Toiminnan takaa Netland AppRunner